Kurumsal

BASKANIN MESAJI

Ökten ailesi, Türkiye Cumhuriyeti’ne ve halkına 50 yılı askın suredir madencilik, güvenlik, elektronik ve enerji sektörlerinde faaliyet göstererek ülke ekonomisine katkısıyla yarattığı istihdam ile hizmette bulunmanın onurunu yaşamaktadır

Dünya üzerinde iz bırakan başarılara ulaşmanın en etkin yolunun eğitim olduğunun bilinci ile de Ökten Ailesi olarak Durusu Hüseyin ÖKTEN lisesini yaptırmış ve özel orman gibi sosyal sorumluluk projelerine de imza atmıştır.

Ökten Şirketler Grubu en büyük yatırımlarını madencilik sektörüne yapmıştır.
Nedeni de toprak altı kaynaklarımızın en az toprak ustu kaynaklarımız kadar değerli oluşudur ve bu ülkeye hizmet için işlenmelidir. Çünkü bu topraklar dünya üzerinde görülmemiş azmin emeğin ve başarıların tek şahididir. Bizler, Türkiye cumhuriyetini bize emanet edenlerin tek ve emsalsiz mirası olan toprak altı kaynaklarımızı en verimli şekilde ülke ekonomisine kazandırmaya ve bu vesile  ile istihdam yaratmaya devam edeceğiz.

Ökten şirketler grubu hizmetlerine çok daha uzun yıllar hiç yılmadan devam edecektir.Ve bilinmelidir ki ;azim,onur ve kararlılıkla çıkılan bu yoldan dönmek söz konusu değildir.

Kadir ÖKTEN
Yönetim Kurulu Başkanı